Eesti keel Inglise keel
Hoolduslepingud > Lihtpakett

Lihtpakett

Arvuti on katki, vaja korda saada
Teie ettevõttes on arvutid, serverid ja muud IT seadmed mis vajavad aegajalt hooldust. Vajate kindlat partnerit, kes oleks kursis teie ettevõtte vajaduste, IT seadmete ja tarkvaraga, kuid te ei soovi investeerida täismahus hooldusteenusesse. Soovite, et teil oleks partner, kes mõistliku aja jooksul teie probleemiga tegeleb.
Lihtpakett on parim lahendus teie jaoks.
Sisaldab Reageerimisaeg 24 tundi
Äritegevuses mõõdetakse tihti väärtust ajas. Ettevõttel jääb kasum teenimata, tooted ja teenused müümata, kui teie töövahendid ei toimi. Erinevates ärides on IT seadmete osatähtsus erinev, kuid vähe on neid, kes suudavad pikemat aega ilma infotehnoloogiata vastu pidada. Hädavajalik on saada vajadusel kiiresti abi.
Oleme huvitatud, et teie IT probleemid saaksid lahendatud võimalikult kiiresti. Vastavalt teie vajadustele on hoolduslepingus määratud maksimaalne aeg, mille jooksul hakkame teie probleemi lahendama.
Litsentsihaldus
Mis tarkvara on ostetud? Mis tarkvara keegi kasutab? Millal aeguvad litsentsid? Milliseid litsentse oleks vaja juurde?
Litsentsihaldus annab vastused nendele küsimustele.
Riistvarahaldus
Kes kasutab ostetud arvutit? Kui vana on arvuti? Millal lõppeb garantii? Mis on seadme omadused?
Riistvarahaldus annab vastused nendele küsimustele.
Lisavõimalused Hooldustööd - soodushinnaga
Hea müügimees ei pruugi olla hea raamatupidamises, samuti nagu koristaja ei pea oskama personali juhtida. IT probleemide lahendamiseks on vajalikud spetsiifilised oskused ja kogemused, mida peab kiiresti muutuvas keskkonnas pidevalt täiendama.
Omame pikaajalist kogemust IT probleemide lahendamisel. Anname endast parima, et teie IT probleemid laheneksid võimalikult kiiresti.
Arendustööd - soodushinnaga
Lahendused, mida täna nimetame innovaatilisteks, on mõne aja pärast tavalised, ning hiljem aegunud.
Teie ettevõtte efektiivsuse tõstmiseks, töökvaliteedi parandamiseks, ning uute võimaluste ja lahenduste implementeerimiseks on vajalik arendustööde, ning projektide läbiviimine.
Teostame arendustöid vastavalt teie vajadustele, ning hoiame ennast kursis uute võimalustega IT vallas, et aidata teid muuta oma ettevõtet efektiivsemaks.
IT arengu planeerimine - soodushinnaga
Maja ehitades teame kõik, et alguses tehakse plaan, ning seejärel hakatakse ehitama. Firma IT lahenduste juures käitutakse tihti vastupidi - esmalt tehakse lahendus valmis, ning siis joonistatakse plaan. See tekitab probleeme, mida teostuse alguses ei märgatud, ning lahendus tuleb ümer ehitada, või asendada. Planeeritud IT arendus võib aidata teie ettevõttel kulusid kokku hoida või isegi tulu genereerida.
Aitame teie ettevõtte IT arengut planeerida nii, et seatud eesmärgid saaksid võimalikult efektiivselt täidetud.
Äritegevuse järjepideevuse plaan - soodushinnaga
Äritegevuse võivad katkestada kliendist sõltumatud asjaolud nagu näiteks force major - loodusõnnetused (veeuputus, tulekahju), vargus, seadmete riknemine jne. Selline kahju on enamasti firmale ootamatu ja suur väljaminek/kulu. Selleks, et taastada ettevõtte töö võimalikult kiiresti ja optimaalselt, aitame teil välja töötada ja ellu viia äritegevuse järjepidevuse plaani.
Küsi pakkumist »
© 2010 ICT Support OÜ | info@ict.ee | +372 518 3778
Microsoft